تولیدات صنعتی

ساخت وبلاگ

لوله کاروگیت دو جداره نوعی لوله سبک وزن است که از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است. دارای ویژگی های وزن سبک، مقاومت در برابر فشار بالا، چقرمگی خوب، ساخت سریع و عمر طولانی است. طراحی عالی ساختار دیوار لوله با سازه های دیگر متفاوت است. در مقایسه با لوله های دیگر قیمت لوله کاروگیت بسیار کاهش می یابد. و به دلیل اتصال راحت و قابل اعتماد، به طور گسترده ای در بسیاری از مکان ها استفاده می شود، به طور قابل توجهی جایگزین لوله های بتنی و لوله های چدنی می شود.

مشخصات و مزایای لوله کاروگیت:

1. ساختار منحصر به فرد و مقاومت در برابر فشار قوی؛

2. دیواره داخلی صاف با جریان خوب است.

3. اتصال محصول آسان است، رابط به خوبی مهر و موم شده، مقاوم در برابر خوردگی، نشت صفر، بدون پوسته پوسته شدن، جلوگیری از آلودگی ثانویه، "لوله سبز" ایده آل است.

4. محصول عملکرد انحراف خوبی دارد و می تواند با نشست ناهموار خاک سازگار شود.

5. عمر طولانی، استفاده دفن شده می تواند به بیش از 50 سال برسد.

6. محصول دارای وزن سبک و ساخت و ساز راحت است که می تواند هزینه ساخت و ساز را کاهش دهد و دوره ساخت و ساز را کوتاه کند.

مزیت - فایده - سود - منفعت

1. ساختار منحصر به فرد، مقاومت بالا در برابر فشار خارجی، مقاومت در برابر ضربه، انعطاف پذیری حلقه، دیواره داخلی صاف و اصطکاک کم، لوله هایی با همان قطر داخلی می توانند جریان بزرگتری را عبور دهند. رابط سوکت، اتصال انعطاف پذیر، اتصال راحت، قابلیت اطمینان بالا، نشت آسان نیست.

2. وزن سبک، ساخت سریع و هزینه کمتر.

3. عمر مفید زمین مدفون بیش از پنجاه سال است.

4. پلی اتیلن یک پلیمر هیدروکربنی است. این مولکول غیر قطبی است و در برابر خوردگی اسیدی و قلیایی مقاوم است.

5. مواد اولیه مواد سبز و با محیط زیست، غیر سمی، غیر خورنده، غیر پوسته پوسته، قابل بازیافت هستند.

6. محدوده دمای قابل اجرا گسترده است، خط لوله در محیط -60 درجه سانتیگراد شکسته نمی شود و حداکثر دمای محیط انتقال 60 درجه سانتیگراد است.

7. هزینه پروژه جامع اساساً همان بتن است و هزینه عملیاتی پایین است.

در مقایسه با لوله‌های سنتی، لوله‌های کاروگیت دوجداره hdpe از همه جنبه‌ها مزایای آشکاری دارند. اما یک نکته را باید به آن توجه کنیم، بالاخره مواد این لوله کاملا ضد خوردگی نیست، بنابراین پس از اتمام ساخت همچنان باید اقدامات ضد خوردگی را انجام دهیم. علاوه بر دوری از منابع گرما، مطمئن شوید که آنها تحت فشار قرار نگرفته و روی هم قرار نگرفته اند.

5 نکته ای که ممکن است در مورد لوله های کاروگیت HDPE بدانید:

لوله کاروگیت دو جداره HDPE یکی از لوله های رایج فاضلاب و زهکشی در زندگی ما است. این محصول با پلی اتیلن با چگالی بالا به عنوان ماده اولیه پردازش و تولید می شود. با ساختار منحصر به فرد خود، ویژگی های وزن سبک، مقاومت در برابر فشار بالا، چقرمگی خوب، ساخت سریع و عمر طولانی را دارد. در مقایسه با لوله‌های دیگر، مدل کاربردی مزیت‌های هزینه کمتر، حالت اتصال ساده و دامنه کاربرد وسیع را دارد.

دامنه کاربرد لوله کاروگیت:

سیستم لوله کشی زهکشی و فاضلاب شهری کار می کند.

زهکشی و فاضلاب زیرزمینی در آپارتمان ها و مناطق مسکونی.

خط لوله جاسازی شده بزرگراه، شبکه لوله های تراوش زیرزمینی زمین بازی.

پروژه های آبیاری، انتقال آب، زهکشی و سایر پروژه های حفاظت از آب؛

مورد استفاده برای حمل و نقل سیال و تهویه در صنایع شیمیایی و معادن.

آستین های محافظ برای خطوط لوله زیرزمینی و کابل های ارتباطی.

لوله کاروگیت دو جداره HDPE دارای حالت های مختلف اتصال می باشد. اتصال معمولی ذوب داغ شامل سه روش زیر است: 1. اتصال همجوشی الکتریکی. 2. سوکت اتصال مذاب داغ. 3. اتصال مستقیم ذوب داغ.

بسیاری از کارگران اغلب مواد را هدر می دهند و اغلب به دلیل نداشتن تجربه در فرآیند نصب، دوباره کار می کنند که هزینه پروژه را افزایش می دهد.

اقدامات احتیاطی برای اتصال لوله کاروگیت دو جداره HDPE

هنگام جابجایی مواد، پرتاب، افتادن، غلتیدن و کشیدن برای جلوگیری از آسیب رساندن به خط لوله کاروگیت اکیداً ممنوع است. قبل از اتصال لوله کاروگیت، هر دو انتهای آن را بررسی کنید. در صورت وجود آسیب، قسمت آسیب دیده را قطع کنید.

اتصالات ذوب داغ لوله و اتصالات کاروگیت: دمای جوش باید روی 10 ± 260 تنظیم شود. در صورت وجود هرگونه تغییر رنگ، تجزیه، احتراق، دود یا سایر اثرات نامطلوب، لطفاً جوشکار را تعویض کنید. اگرچه اتصالات لوله رزوه‌دار به قسمت‌های دیگر متصل می‌شوند، اما برای جلوگیری از آسیب رساندن به اتصالات لوله‌های کاروگیت رزوه‌دار، نباید خیلی محکم سفت شوند.

لطفاً برای اطمینان از کیفیت، از چیدمان و استانداردهای تجاری لوله کاروگیت دوجداره HDPE پیروی کنید.

پس از نصب لوله کاروگیت، آزمایش هیدرواستاتیک باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که نشتی وجود ندارد و سپس می توان کانال لوله کاروگیت را بسته یا پر کرد. فشار تست باید 1.5 برابر فشار طراحی باشد. فشار تست توصیه شده 10 کیلوگرم بر سانتی متر مربع (MPA) - 15 کیلوگرم بر سانتی متر مربع (1.5 مگاپاسکال) است.

هنگامی که دمای زمستان نزدیک به 5 درجه سانتیگراد است، باید از آسیب تصادفی لوله ها و اتصالات کاروگیت در هنگام جابجایی و ساخت و ساز جلوگیری شود. پس از آزمایش فشار، آب داخل خط لوله کاروگیت باید تخلیه شود. در طول خاموشی طولانی مدت در زمستان، هیچ اقدام عایق حرارتی قابل اعتمادی برای آب در خط لوله وجود ندارد، که به راحتی باعث ایجاد ترک در خط لوله می شود.

سفتی حلقوی لوله کاروگیت HDPE:

سفتی حلقه می تواند کیفیت آن را منعکس کند، بنابراین سختی حلقوی لوله کاروگیت چیست؟ بار تحمل شده توسط لوله کاروگیت دو جداره شامل فشار داخلی و فشار خارجی است. به طور کلی تنش ناشی از فشار داخلی عامل اصلی آسیب به مصالح لوله کاروگیت است، شکل شکست تغییر شکل و شکست بیش از حد ناشی از تنش کششی دیواره لوله است (لوله های پلاستیکی معمولاً در اثر خزش ایجاد می شوند). در طراحی، محاسبات طراحی به طور کلی با توجه به بار فشار داخلی انجام می شود، داده های مصالح و سازه (مانند ضخامت دیوار) انتخاب می شود و سپس بار فشار خارجی برای محاسبه بررسی طراحی در نظر گرفته می شود و داده های سازه ای در صورت لزوم اصلاح شود. لوله کاروگیت دو جداره بار فشار خارجی را تحمل می کند (به طور کلی، بار فشار داخلی نادیده گرفته می شود). شکل شکست، تغییر شکل بیش از حد یا ناپایداری کمانش مواد لوله است که در اثر بار فشار خارجی ایجاد می شود. در طول طراحی، محاسبه طراحی باید با توجه به بار فشار خارجی انجام شود و داده های مواد و ساختار باید انتخاب شود. بار فشار خارجی نسبتاً پیچیده است، عمدتاً شامل وزن خاک، بار استاتیکی ایجاد شده بر روی زمین و بار دینامیکی تولید شده توسط وسایل نقلیه حمل و نقل است. بلبرینگ لوله زهکشی مدفون پلاستیکی مکانیسم بارگیری نیز پیچیده است، زیرا لوله پلاستیکی یک لوله انعطاف پذیر است. تحت بار فشار خارجی، مواد لوله و خاک اطراف (مواد پس‌پر) "برهمکنش خاک لوله" را ایجاد می‌کنند. به عبارت دیگر، مواد لوله و خاک اطراف (مواد پس‌پر) به طور مشترک بار فشار خارجی را تحمل می‌کنند.

به عبارت دیگر، سختی حلقه، باری است که توسط لوله کاروگیت دو جداره تحمل می شود که می توان آن را به فشار داخلی و فشار خارجی تقسیم کرد. با توجه به سختی حلقه، سختی خط لوله را می توان تقریباً قضاوت کرد. علاوه بر این، محصولات با کیفیت و ارزان قیمت را نیز می توان با توجه به سفتی حلقه انتخاب کرد.

تولید لوله کاروگیت دوجداره با قطر داخلی 110-250 میلیمتر :

خط تولید لوله کاروگیت برای لوله های کاروگیت با قطر داخلی 110 250 میلیمتر دارای دو اکسترودر تک پیچ  می باشد. در واقع ساختار خط تولید دارای دو کانال و یک دستگاه پرداخت نیترید کننده می باشد. دستگاه اکسترودر متشکل از ساختار افقی ، طراحی درایو زنجیره ای ، سیستم پیشرفته خنک کننده آب ، سیستم تشکیل خلاuum ، سیستم روغن کاری خودکار و عملکرد انبساط پیشرفته دو لایه می باشد مواد قالب ها آلیاژ آلومینیوم است در خط تولید کامل از سیستم کنترل حرفه ای PLC حرفه ای از زیمنس آلمان استفاده شده است . خط تولید ما دارای درجه بالایی از اتوماسیون ، عملکرد قابل اعتماد ، عملکرد آسان و غیره است. خط تولید لوله کاروگیت در کارخانجات ما از HDPE / PP به عنوان مواد اولیه استفاده می کنددیواره داخلی لوله راه راه کاروگیت  دو جداره تولید شده توسط این خط تولید بسیار صاف و مسطح و صیقیلی است و دیواره خارجی آن به شکل موج دار ذوزنقه ای است این نوع لوله راه راه دو جداره دارای ویژگی های مثبت از قبیل مقاومت در برابر خوردگی خوب ، عایق بندی بالا ، مقاومت در برابر جریان کوچک و غیره به عنوان لوله پلاستیکی معمولی است ، علاوه بر این به دلیل ساختار حلقه توخالی دیوار داخلی و خارجی ، دارای مزایای استحکام بالا ، وزن سبک ، مقاومت در برابر فشار بالا ، مقاومت خوب ، مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر ضربه ، آسیبهای جزیی، ساخت مناسب ، هزینه نصب کم ، عمر طولانی و غیره می باشد. لوله راه راه دو جداره به طور کلی توسط سوکت انبساط و حلقه آب بندی متصل می شوداین می تواند به طور موثر از تأثیر انبساط حرارتی و انقباض جلوگیری کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله کاروگیت به وب سایت پایپ گستر مراجعه نمایید.

تولیدات صنعتی...
ما را در سایت تولیدات صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پایپ گستر pipegostarrr بازدید : 157 تاريخ : دوشنبه 14 شهريور 1401 ساعت: 11:42