تولیدات صنعتی

ساخت وبلاگ

دریچه منهول و شبکه های انتقال و جمع آوری آب باران و فاضلاب :

دریچه منهول و ورودی های باران جزء جدایی ناپذیر سیستم های فاضلاب و زهکشی هستند. روی هر چاه بدون در نظر گرفتن نوع آن، دریچه منهول نصب می شود. دریچه منهول ورودی چاه های پیش ساخته را می بندند و همچنین منهول های مخابراتی را نیز پوشش می دهد.  

ما انواع دریچه های منهول زیر را ارائه می دهیم:

  • دریچه منهول چدنی
  • دریچه منهول بتن آرمه
  • دریچه منهول کامپوزیتی
  • دریچه منهول پلی اتلین

دریچه های منهول چدنی و بتن مسلح برای پوشاندن منهول های چاه آب، فاضلاب، زهکشی، تلفن استفاده می شود. از دریچه های منهول کامپوزیتی در باغ ها برای تجهیز ورودی چاه های فاضلاب محلی استفاده می شود. دریچه های منهول چدنی مورد استفاده برای چاه ها دارای قطر استاندارد 70 سانتی متر هستند، اما از نظر بار متفاوت هستند:

دریچه منهول LCH (نوع L) : این دریچه تنها 65 کیلوگرم وزن دارد و برای بارهایی تا سه تن طراحی شده است.

دریچه های منهول سنگین LCH (نوع T) : چنین دریچه منهولی 106 کیلوگرم وزن دارد و برای بار 15 تن طراحی شده است.

دریچه منهول LCH (نوع TMP): این مدل از دریچه ها با وزن 132 کیلوگرم مشخص می شود و برای بار 25 تنی طراحی شده است.

قطر دریچه های منهول استاندارد : 70 سانتی متر

در مورد دریچه های منهول چدنی برای چاه تلفن، می توان از همان رتبه بندی سبک و سنگین در اینجا استفاده کرد، اما تفاوت هایی در طراحی دریچه منهول چدنی مخابراتی وجود دارد.

LCH دریچه منهول مخابراتی (نوع L). این نوع از دریچه ها  82 کیلوگرم وزن دارد و برای بار 6.8 تن طراحی شده است.

LC دریچه منهول مخابراتی (نوع T). این نوع از دریچه های منهول 132 کیلوگرم وزن دارد و برای بار 17 تنی طراحی شده است.

دریچه منهول و هدف از بکار بردن آن :

وظیفه دریچه منهول فاضلاب جلوگیری از ورود اجسام خارجی، زباله، کثیفی زهکشی به کلکتور یا چاه است که می تواند باعث گرفتگی و خرابی زودهنگام کل سیستم زهکشی شود.

انتخاب دریچه منهول با متریال چدن به عنوان ماده اولیه تصادفی نیست. دیلی اول انتخاب چنین متریالی برای ساخت دریچه منهول  این است که دارای استحکام و مقاومت بی نظیری در برابر سایش است. دلیل  دوم این است که محصولات ساخته شده از آن بسیار سنگین هستند، به این معنی که آنها به طور تصادفی درپوش سوپاپ را از بین نمی برند. این نوع از دریچه  به گونه ای طراحی شده است که فقط پرسنل تعمیر و نگهداری می توانند آن را در حین انجام کارهای معمول یا اضطراری باز کنند. دریچه منهول نه تنها از خود چاه در برابر تأثیرات خارجی محافظت می کند، بلکه از سقوط افراد به درون چاه یا منهول های جلوگیری می کند.  استفاده از دریچه های منهول سبک، سنگین یا اصلی با توجه به محل منهول تعیین می شود. هر چه تردد و جریان رهگذران شدیدتر باشد و در نتیجه فشار بیشتری به خاک اطراف و خود منهول  وارد شود، در نتیجه از دریچه منهول با قابلیت تحمل بارترافیکی بالاتر استفاده می شود.

اگر در چیدمان منهول پیش ساخته - کف، حلقه ها و پوشش از عناصر کمی استفاده شود، برای نصب دریچه منهول به تنهایی از اجزای مختلف استفاده می شود.

دامنه محصولات بتنی کارخانه پایپ گستر بسیار گسترده است.

دریچه های منهول L (سبک) و T (سنگین) از یک پوسته و یک پوشش دریچه تشکیل شده اند.

دریچه های منهول TMP (سنگین اصلی) با دریچه های منهول قبلی متفاوت است، این دریچه ها دارای یک پوسته شیاردار مخصوص برای مهر و موم دارد.

هر نوع دریچه ای  را می توان به پوشش ضد خرابکاری با دستگاه قفل مجهز کرد.

استفاده از عناصر فوق که با توجه به نوع دریچه منهول انتخاب شده اند، در هنگام نصب، اطمینان، استحکام، سهولت استفاده و راندمان عملیاتی بالاتر کل منهول را تضمین می کند.

قیمت دریچه منهول :

قیمت دریچه منهول یکی از قابل قبول ترین قیمت ها در کشور ما می باشد. دریچه های منهول با رعایت استانداردهای ایمنی و زیست محیطی تولید می شوند و نیازهای مدرن را برآورده می کنند. دریچه های منهول پلی اتیلن  برای نصب بر روی منهول های ارتباطی مهندسی واقع در محوطه عابر پیاده و در مناطق سبز طراحی شده اند. این نوع از دریچه های منهول  با استفاده از فناوری جدید از مواد پلیمری و پرکننده ها ساخته شده است. اما در عین حال آنها 25-30 کیلوگرم سبک تر از دریچه های منهول چدنی خود هستند، که نصب، نگهداری و حمل و نقل محصولات را بسیار ساده می کند. دریچه های منهول نهایی غیر منفجره و  غیر سمی هستند. با توجه به تأثیر بر بدن انسان، مطابق با استانداردها  متعلق به مواد غیر خطرناک کلاس خطر 4 است. یکی از مزیت های اصلی این است که روکش های این منهول ها به دلیل اینکه فلزی نیستند، عملاً در معرض سرقت قرار نمی گیرند. علاوه بر این، دریچه  و بدنه (قاب دریچه) مطلقاً در معرض خوردگی نیستند که در حین کار نیز راحت است.

فن آوری تولید اجازه می دهد تا دریچه های پلی اتیلن و کامپوزیتی  با رنگ های مختلف (خاکستری، سیاه، قرمز، سبز، آبی) تولید شود.

منهول پلیمری خود را به عنوان یک محصول مدرن با فناوری پیشرفته که ترکیبی از استحکام، قابلیت اطمینان و زیبایی است، در نزد کارفرمایان تثبیت کرده است. دریچه منهول پلی اتیلن  تحت تأثیر رطوبت، دما و محیط های تهاجمی قرار نمی گیرند. عمر مفید دریچه منهول پلی اتیلن بسته به شرایط عملیاتی و دستورالعمل نصب و استفاده 30 سال می باشد.

دریچه های منهول پلی اتیلن مقاومت در برابر اختلاف دما - تمام خواص خود را در محدوده -50 تا +50 درجه سانتیگراد حفظ می کنند. زیبایی شناسی دریچه منهول پلی اتیلن - ظاهری سالم، با کیفیت و معتبر دارند و به لطف ترکیب رنگ های مختلف، آنها کاملاً با چمن، سنگفرش یا سطح جاده سازگار می شوند.

رعایت قوانین و مقررات بهداشتی و اپیدمیولوژیک دریچه منهول پلی اتیلن :

دریچه های منهول پلی اتیلن، قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارند زیرا در تولید آنها فقط از مواد اولیه استفاده می شود. دریچه منهول پلی اتلین با استفاده از تکنولوژی مدرن و قالب گیری تزریقی با استفاده از مواد پلیمری تولید می شوند. این روش به شما این امکان را می دهد که دریچه هایی با کارایی بالا و ظاهر خوب دریافت کنید. دریچه های منهول پلیمری به دلیل هزینه پایین تولید در مقایسه با شیرهای چدنی ارزان هستند. دریچه های منهول پلی اتلین دارای خواص مثبت بسیاری هستند: دریچه منهول پلی اتلین دچار رطوبت و خوردگی نمی شود. دریچه منهول پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند، دریچه منهول مستعد زنگ زدگی نیستند. دریچه منهول بسیار قوی و مقاوم در برابر سرما هستند. دریچه منهول وزن سبک در مقایسه با سایر مواد، نصب را بسیار ساده می کند.

ابعاد دریچه منهول پلی اتیلن :

دریچه های منهول فاضلاب، دستگاه های خاصی هستند که سیستم فاضلاب را از ورود زباله ها،اجسام و ... محافظت می کنند و همچنین از آسیب و سرقت احتمالی جلوگیری می کنند. یک ماده محبوب برای ساخت دریچه منهول، پلیمر است. دریچه منهول پلیمری جزء اجباری ساختار زهکشی هستند، آنها می توانند بارهای تا 20 تن را تحمل کنند و احتمال لغزش در جاده را کاهش می دهند. دریچه های منهول های پلیمری از نظر اندازه متفاوت هستند - این به شما امکان می دهد آنها را در حیاط خلوت یک خانه تابستانی، خانه شخصی یا کلبه، در یک باغ محوطه سازی شده، پیاده رو، در منهول ها و همچنین در استادیوم ها قرار دهید. برای ساخت این سازه ها از مخلوط پلیمر و ماسه استفاده شده است.

مزایا و معایب دریچه های منهول پلیمری :

این دستگاه ها دارای یک سری ویژگی های مثبت و منفی هستند که در انتخاب طرح مناسب باید به آن ها توجه کرد.

هزینه بودجه

ماندگاری تا 50 سال.

سبک وزن.

سهولت حمل و نقل و تحویل.

برای نصب به ابزار خاصی نیاز ندارید.

سازگاری کامل با محیط زیست، دریچه منهول فاضلاب کامپوزیت پلیمری از ماسه، پلاستیک و رنگ ساخته شده است.

از نظر کشسانی متفاوت است.

شکنندگی جزئی

هیچ عنصر فلزی در ترکیب  دریچه منهول پلی اتیلن وجود ندارد، به همین سبب این ساختارها در برابر سرقت محافظت می کند، زیرا آنها هیچ ارزشی برای جمع کننده های ضایعات ندارند.

دریچه های منهول پلیمری زنگ نمیزنند :

به دلیل استفاده از رنگدانه های مقاوم در برابر حرارت با کیفیت بالا و افزودنی های ویژه که از دریچه ها در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند، در برابر نور خورشید محو نمی شوند.

طیف گسترده ای از رنگ. شما می توانید یک چیدمان سبز داشته باشید که روی چمن هماهنگ به نظر می رسد یا روی آسفالت سیاه می شود.

مقاومت در برابر اختلاف دما :

از سوی دیگر، تمام سازه های ساخته شده از این ماده را نمی توان در بزرگراه هایی که توسط وسایل نقلیه بزرگ هدایت می شوند نصب کرد، زیرا می توانند بارهای بسیار کوچک را تحمل کنند.

انواع روکش فاضلاب پلیمری :

دو نوع پوشش برای شبکه فاضلاب وجود دارد:

دریچه فاضلاب مربع پلیمری

دریچه منهول  گرد

مشخصات فنی دریچه های پلیمری

هنگام انتخاب کلاهک پلیمری، قطعا باید به تمام مشخصات فنی آن توجه کنید. یعنی بر اساس وزن، بار نامی و نوع. به وزن منهول توجه ویژه ای داشته باشید  .

دانستن کلاس بار دریچه های پلیمری فاضلاب بسیار مهم است، زیرا بار مجاز که سازه می تواند تحمل کند به آن بستگی دارد. این تنظیم بر جایی که پوشش قرار می گیرد تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، یک دریچه فاضلاب نوع L وجود دارد - این یک دستگاه سبک وزن است، دریچه می تواند بار اسمی 1.5 تن را تحمل کند، نمی توان آن را در جاده نصب کرد. سازه های سنگین و متوسط ​​نیز وجود دارد که در پارکینگ ها و راهروهای حیاط نصب می شوند و می توانند باری بین 15 تا 25 تن را تحمل کنند.در هنگام خرید روکش چاه فاضلاب گواهینامه دریچه فاضلاب پلیمری را به منظور بررسی و ارزیابی کیفیت نصب نیز در نظر بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دریچه منهول به وب سایت پایپ گستر مراجعه نمایید.

تولیدات صنعتی...
ما را در سایت تولیدات صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پایپ گستر pipegostarrr بازدید : 233 تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت: 18:10

نحوه ساخت لوله فایبرگلاس :

کارخانه تولید لوله فایبر گلاس "Amitech Astana" در سال 1968 در عربستان سعودی تأسیس شد، یک شرکت بین المللی است که یکی از پیشروان تولید انواع سیستم های خط لوله در حال توسعه است. شاخه اصلی این شرکت تولید لوله های فایبر گلاس با علامت تجاری Flowtite است که از نظر حجم فروش، ویژگی های ارائه شده، راه حل های تکنولوژیکی و قیمت این محصولات در جهان پیشرو شناخته شده است. اما در ایران نیز تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید لوله فایبرگلاس با کیفیت مشغول به فعالیت هستند. گروه صنعتی پلی پایپ گستر از حدودا 30 سال گذشته اقدام به احداث خط تولید لوله فایبرگلاس نموده است.

لوله فایبرگلاس ، لوله های پلاستیکی تقویت شده با شیشه (GRP) بر پایه رزین پلی استر هستند که با سیم پیچی مداوم نخ الیاف شیشه آغشته به رزین پلی استر با افزودن الیاف شیشه خرد شده و ماسه کوارتز بر روی سنبه فلزی تولید می شوند. مواد اولیه اصلی مورد استفاده برای تولید لوله های فلوتایت رزین، فایبرگلاس و ماسه می باشد. معمولا برای تولید لوله از رزین پلی استر استفاده می شود، زیرا برای انتقال آب آشامیدنی مناسب تر است. سیم پیچ مداوم فایبرگلاس در امتداد محیط انجام می شود، زیرا برای لوله های فایبرگلاس تحت فشار، بارهای اصلی در این جهت قرار می گیرند. برای دستیابی به آرماتور حلقوی با استحکام بالا، از الیاف شیشه ای پیوسته و الیاف شیشه خرد شده استفاده می شود. برای افزایش استحکام و سفتی لوله فایبرگلاس از ماسه واقع در هسته استفاده می شود. روی سنبه به طور متوالی موارد مذکور اعمال می شود: یک فیلم پلی استر جداکننده و یک فایبرگلاس پوشش. سپس موارد زیر بر روی بخش های مختلف سنبه اعمال می شود: آستر - رزین پلی استر. رووینگ فایبرگلاس کشیده؛ بدنه لوله فایبرگلاس - رزین پلی استر، ماسه کوارتز، تراشه های فایبر گلاس؛

لوله فایبرگلاس بدون درز به طور مداوم بر روی سنبه متحرک محوری مجهز به ابزار مخصوص تولید می شود. کارخانه تولید لوله فایبرگلاس شرکت پایپ گستر امکان تولید لوله هایی با قطر 300 تا 3000 میلی متر با فشار کاری تا 32 اتمسفر را فراهم می کند. دیوار لوله فایبرگلاس به گونه ای طراحی شده است که مقاومت محوری لایه های بیرونی آن به اندازه لایه های داخلی باشد. رووینگ پیوسته فیبر شیشه ای و فیبر شیشه خرد شده برای ایجاد استحکام حلقوی و محوری لوله فایبرگلاس معرفی می شوند. برای افزایش صلبیت لایه ساختاری دیوار لوله فایبرگلاس از ماسه استفاده می شود. رزین پلی استر یک نرم کننده است و به لوله فایبرگلاس خاصیت ارتجاعی می دهد. سپس لوله با اشعه مادون قرمز عملیات حرارتی می شود تا فرآیند پلیمریزاسیون کامل شود. پس از آن به قطعاتی از 3 تا 18 متر بریده می شود. لوله های فایبر گلاس در شرایطی که برای مواد معمولی تهاجمی است دچار دچار خوردگی الکتروشیمیایی نمی شوند، ضریب انبساط حرارتی خطی پایینی دارند و وزن سبک آنها باعث صرفه جویی در حمل و نقل و نصب می شود. انتهای لوله فایبرگلاس برای اتصال کوپلینگ پردازش می شود. پس از برش، لوله فایبرگلاس به مدت 8 ساعت در کارگاه نگهداری می شود تا فرآیند پلیمریزاسیون به پایان برسد. لوله های انتقال آب آشامیدنی و مواد غذایی تحت عملیات حرارتی اضافی قرار می گیرند. کارخانه لوله  فایبرگلاس گروه صنعتی پایپ گستر در سال 1380 به بهره برداری انبوه رسید. لوله های فایبرگلاس عمدتاً به عنوان شبکه های آبرسانی خارجی و اصلی و همچنین خطوط فاضلاب تحت فشار و بدون فشار مورد استفاده قرار می گیرند.

زمان تولید لوله فایبرگلاس :

در حال حاضر در کشور ما خیلی با لوله های فایبرگلاس آشنایی ندارند. در این میان، تقاضای بالقوه برای این محصولات بسیار زیاد است. تا سال 2010 مصرف لوله های فایبرگلاس سالانه 30 درصد افزایش می یابد. سپس تقاضا با سرعت بیشتری رشد خواهد کرد. تمامی تولیدکنندگان الیاف شیشه را می توان به عنوان تولیدکنندگان بالقوه در نظر گرفت.

ویژگی های اصلی لوله فایبرگلاس :

در سراسر جهان، تاسیسات زیرزمینی در حال پیر شدن هستند. میلیون ها لوله آب و فاضلاب نیاز به بازسازی دارند. این یک مشکل جهانی است.

در بیشتر موارد، خوردگی علت بروز این مشکلات است. سطح داخلی بدون محافظت کلکتورهای فاضلاب بتنی به سرعت توسط اسید سولفوریک تشکیل شده در طی اکسیداسیون سولفید هیدروژن از بین می رود. تخریب سطح بیرونی خطوط لوله فلزی با تاثیر خاک و جریان های سرگردان تسهیل می شود. لوله های فلزی اگر در خاک های ناپایدار با زهکشی ضعیف و فرسایش ضعیف قرار گیرند می توانند دچار خوردگی شوند. در حضور باکتری های کاهنده سولفات، فرآیند خوردگی تسریع می شود. فرآیندهای مخرب شرح داده شده در بالا را می توان با انتخاب صحیح مواد مقاوم در برابر خوردگی به میزان قابل توجهی کاهش داد یا به طور کامل حذف کرد. و این انتخاب بسیار ساده است . استفاده از  لوله فایبرگلاس به تمام این مشکلات پایان داده است. لوله فایبر گلاس که در برابر خوردگی گالوانیکی و الکترولیتی مقاوم هستند، یک انتخاب ایده آل برای سیستم های آبرسانی هستند و مقاومت اسیدی ثابت شده زهکش های فاضلاب بهداشتی آنها را برای استفاده در سیستم های فاضلاب مناسب می کند. در طول 20 سال گذشته، این لوله ها برای بسیاری از شبکه های فاضلاب در منطقه خاورمیانه که به عنوان تهاجمی ترین فاضلاب در جهان شناخته می شوند، انتخاب شده اند. بیش از 35 سال است که لوله های فایبر گلاس به طور گسترده در جهان به عنوان موثرترین و اقتصادی ترین راه حل برای مشکل افزایش عمر مفید، قابلیت اطمینان و ایمنی سیستم های خط لوله و به روز رسانی انبار خط لوله قدیمی مورد استفاده قرار گرفته اند. فایبرگلاس یک ماده ساختاری کامپوزیتی است که استحکام بالا را با چگالی نسبتا کم ترکیب می کند. در صنایع مختلف، آنها با موفقیت با مواد سنتی مانند فلزات و آلیاژهای آنها، بتن، شیشه، سرامیک و چوب رقابت می کنند. در برخی موارد، سازه هایی که الزامات فنی خاص را برآورده می کنند، فقط می توانند از فایبرگلاس ایجاد شوند. محصولات ساخته شده از این ماده به ویژه در دستگاه هایی که برای کار در شرایط سخت طراحی شده اند - در کشتی سازی، هوانوردی و فناوری فضایی، تجهیزات برای صنایع پتروشیمی و تولید گاز به طور گسترده از مواد فایبرگلاس استفاده می شود. پیشرو جهانی در تولید و مصرف محصولات از مواد کامپوزیتی ایالات متحده است که تولید صنعتی آنها در سال 1944 تأسیس شد. لوله های فایبرگلاس برای اولین بار در اواخر دهه 50 مورد استفاده قرار گرفت. در دهه 70 در غرب آنها به یک راه حل رایج برای مشکل خوردگی خطوط لوله تبدیل شدند. لوله های ساخته شده از مواد کامپوزیت پلیمری (PCM) لوله های فایبرگلاس، بازالت-پلاستیک، ارگانوپلاستیک یا لوله های دیگر (بسته به نوع پرکننده تقویت کننده) با چسب پلیمری ساخته شده از مواد ترموست هستند. برای لوله فایبرگلاس، به عنوان یک قاعده، از چسب های اپوکسی یا پلی استر استفاده می شود. برای ساخت لوله ها، بسته به هدف، مکان و روش جایگذاری و نصب ، می توان از مواد مختلفی استفاده کرد :

الیاف بازالت، شیشه یا کربن؛

الیاف مصنوعی از مواد مختلف؛

لاستیک‌ها، پلاستیک‌های لاستیکی و فلوروپلاستیک‌های درجات مختلف؛

بایندر بر اساس رزین های مختلف و ترکیبات چسب.

استحکام و سختی ویژه بالای مواد کامپوزیتی فیبری به همراه مقاومت شیمیایی، وزن نسبتاً کم و سایر خواص، این مواد را برای ساخت خطوط لوله با اهداف مختلف جذاب کرده است. استفاده از لوله های فایبرگلاس به جای لوله های فلزی باعث افزایش طول عمر خطوط لوله به میزان 5-8 برابر، حذف استفاده از عوامل محافظ ضد خوردگی، کاهش وزن خط لوله 4-8 برابر، حذف استفاده از جوشکاری می شود. در عین حال، مسئله استفاده از لوله های فایبر گلاس که در دماهای بالا (تا 120 درجه سانتیگراد) کار می کنند باز باقی می ماند. لوله های فایبر گلاس بر اساس سفتی و درجه فشار و قطر طبقه بندی می شوند. سفتی یک لوله با توانایی آن در مقاومت در برابر بارهای ناشی از خاک اطراف و ترافیک و همچنین فشارهای داخلی منفی تعیین می شود.

هرچه دیوار لوله فایبرگلاس ضخیم تر باشد، استحکام و توانایی بیشتری برای مقاومت در برابر بارها دارد. با توجه به سختی در سیستم های استاندارد سازی مختلف، لوله های فایبرگلاس  به کلاس های زیر تقسیم می شوند.

شاخص های سختی لوله در سیستم های استاندارد سازی مختلف :

  • SN2500 ، SN5000 ، SN10000
  • ISO    
  • DIN    
  • ASTM

بر اساس فشار ، لوله‌ها با فشار اسمی (PN) طبقه‌بندی می‌شوند، که به معنای فشار آب سالم بر حسب MPa در +20 درجه سانتی‌گراد برای عمر مفید معمولی (معمولاً 50 سال) است. به عنوان مثال، لوله های استاندارد GRP دارای ویژگی های ترکیبی فشار کاری و سفتی هستند. فرآیندهای تکنولوژیکی برای تولید لوله های فایبرگلاس امکان تولید لوله هایی با لایه پوشش داخلی مقاوم در برابر رسانه های مختلف را فراهم می کند .

در ایران ، لوله ها و قطعات فایبر گلاس، بسته به دما، محتوای اجزای جامد، ترکیب شیمیایی ماده حمل شده، با پوشش های داخلی محافظ مختلف تولید می شوند. آنها به انواع زیر تقسیم می شوند:

a - برای مایعات با اجزای ساینده،

х - برای رسانه های شیمیایی تهاجمی،

n - برای نوشیدن آب سرد،

d - برای آب آشامیدنی خانگی گرم (تا 75 درجه سانتیگراد)،

c - برای سایر رسانه ها.

ضخامت لایه پوشش محافظ داخلی بسته به نوع پوشش و محیط حمل شده از 0.5 تا 3 میلی متر است.

لوله ها و اتصالات فایبرگلاس برای اتصالات لب به لب از انواع زیر علامت گذاری و ساخته می شوند :

F - فلنج،

B - یوغ،

M - کوپلینگ،

MK - کوپلینگ چسب،

P - سوکت،

C - ویژه (به عنوان مثال، رزوه ای).

پایپ گستر بزرگترین تولید کننده لوله فایبرگلاس 1000 میلیمتر در ایران می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله فایبرگلاس به وب سایت پایپ گستر مراجعه نمایید.

 

تولیدات صنعتی...
ما را در سایت تولیدات صنعتی دنبال می کنید

برچسب : لوله فایبرگلاس, قیمت لوله فایبرگلاس , خرید لوله فایبرگلاس , تولید لوله فایبرگلاس , لوله فایبرگلاس 1000میلمتر , تولید کننده لوله فایبرگلاس, نویسنده : پایپ گستر pipegostarrr بازدید : 241 تاريخ : جمعه 13 اسفند 1400 ساعت: 11:25